single party

V sobotu 25. júna sa v Bratislave uskutoční už druhé veľké stretnutie singlistov, na ktorom sa môžu nielen zoznámiť s potenciálnym novým partnerom či partnerkou, no budú mať aj možnosť podporiť  Občianske združenie Amazonky.

Párty s názvom TešíMa mala obrovský úspech už pri svojej premiére vo februári tohto roka, zabaviť sa na ňu prišlo takmer päťsto záujemcov oboch pohlaví. 🙂 Výťažok z tomboly vtedy putoval Občianskemu združeniu Bublina, ktoré pomáha zaradiť sa do života deťom z detských domovov.

DSC03059Aj v júni bude súčasťou veľkej singlistickej akcie tombola. „TešíMe sa, že aj tento raz sa našlo dostatok dobrých ľudí, ktorí nám poskytli do nej ceny a my tak môžeme opäť pomôcť,“ povedala organizátorka párty Hana Poliačiková.

Pre Amazonky je veľkou cťou, že výťažok  z tomboly poputuje práve na pomoc pacientkam s karcinómom prsníka. Podľa slov predsedníčky združenia Evy Bacigalovej získané prostriedky použijú na špeciálne lymfomasáže, ktoré tak veľmi pomáhajú ženám s lymfedémom.

Ak ste aj vy práve bez partnera a radi by ste sa s niekým zoznámili, príďte! Akcia je len pre registrovaných, prihláste sa preto včas nasme.single@poliacik.sk. Aj s Amazonkami sa môžete stretnúť na druhej TešíMa párty v sobotu 25. júna 2016 v bratislavskom Nu Spirit Clube.